Talepleriniz sipariş sonunda teslimata hazırlanmak üzere işleme alınır. Siparişiniz onaylandıktan sonra hızlı kargo seçenekli ürünler saat 14:00’a kadar aynı gün, diğer ürünler 3 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir. Kargonuzun durumu siparişinizin sonucunda size verilecek kargo takip numarası ile izlenebilir. Sözleşme konusunu oluşturan ürünler satıcının belirleyeceği kargo firması tarafından alıcı’ya teslim edilir. Kargo ücreti ve varsa kargo sigorta ücreti fatura bedeline eklenir. alıcı bu bedelleri ödemeyi de peşinen kabul ve taahhüt eder.

Ürünlerin ambalajlanmasında kargoda zarar görmemesi için azami hassasiyet gösterilecektir. Satıcı kargo ve teslimat sırasında üründe meydana gelebilecek olan zararlardan sorumlu değildir. Alıcı kendisine teslim edilen üründe bir hasar gördüğünde kargoyu kabul etmeme hakkına sahiptir. Kargo taşıması nedeniyle üründe oluşabilecek hasarlar veya kullanım kayıpları söz konusu ise, alıcı teslim anında teslim fişini onaylamadan önce kargo firması yetkilisinden hasar tespit tutanağı (zabıt) tutturularak değişim edilecek ürün/ürünlere ekleyerek kargo yetkilisine geri teslim etmelidir. Aksi takdirde kargo hasarlarından kaynaklanan hasarlardan veya kullanım kayıplarından sorumluluk alıcının olacaktır ve ürün değişim edilemez. Satıcı tarafından üründe meydana gelen hatanın kargo ve teslimattan önce meydana gelmiş olmasının tespiti durumunda hasarlı ürün satıcı deposuna ulaştıktan sonra ürünün değiştirilmesi ve tekrar kargoya verilmesi işlemi azami 7 iş günü sürer. Ürünün temin edilememesinden kaynaklanan bir durum söz konusu olduğunda, satıcı, alıcıya yapmış olduğu ödemeyi, işbu sözleşmede yazan koşullarla değişim edecektir.

Değişim Hakkı Alıcı, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 3 gün içinde değişim hakkına sahiptir. Değişim hakkının kullanılması için bu süre içinde www.anisadiko.com ’a email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya alıcıya teslim edilen ürünün www. anisadiko.com a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının ibrazı zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün başka bir ürün ile değişim edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler değişim edilemez. Cayma hakkı nedeni ile değişim edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Niteliği itibari ile değişim edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için değişim hakkı kullanılamaz. Değişim hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici değişim hakkını kullanamaz.

Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edemez.

Scroll To Top
Close
Close
Ana Sayfa
Mağaza
0 Sepet
Close

Sepetim

Shopping cart is empty!

Alışverişe devam

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?